Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj Kladno: Již potřetí zde bronzoví!

V neděli jsme jeli na velmi dobře obsazený turnaj do Kladna. Našimi soupeři byla zvučná jména a my v takovéto konkurenci jsme se neztratili.

Bílá Hora - Ruzyně 2 : 0

První zápas proti Ruzyni pro nás neměl být problém. Soupeře jsme přehráli, ale ty zahozené šance, co jsme měli... Gól se nám podařilo dát až v poslední minutě, a to hned dva. Nejdřív Takuya z úhlu, pak Adam točenou střelou šajtlí k tyči.

Branky: Hagino Takuya, Jeřábek

 

Bílá Hora - Doksy 1 : 3

Pak nás čekaly zrádné Doksy. A hned v 1. minutě jsme inkasovali. Ale Ondra po Tádově rohu rychle vyrovnal. Hrál se vyrovnaný zápas a my měli velké šance. Byly to Doksy, které se dostali do vedení a my mohli zásluhou Tadeáše vyrovnat, měl hned 2 velké šance.. Nakonec v poslední minutě jsme ještě jeden gól dostali a nešťastně prohráli.

Branka: Lev

 

Bílá Hora - Kladno 1 : 0

Na kladno jsme přichistali speciální taktiku a ta nám vyšla. Věděli jsme už jakou má sílu a kladenské hráče dobře bránili a téměř k ničemu nepustili. Naši si plnili taktické pokyny, navíc jsme vedli gólem ze druhé minuty. Domácí nevěděli jak s námi hrát a my slavili nečekané vítězství.

Branka: Hagino Takuya

 

Bílá Hora - Příbram 0 : 0

Na "ligovou" Příbram jsme opět zataktizovali a opět nám to vyšlo. Hráli jsme ze zabezpečené obrany. I když šancí moc nebylo, hráli jsme s nima docela dobře. Až na selhání obrany v posledních vteřinách, to nám pořádně zatrnulo.

 

Bílá Hora - Viktoria Žižkov 1 : 4

To byl nejhorší zápas na turnajiPrvních osm minut ještě šlo, za stavu 0:1, pak jsme přestali hrát a Viktorka to potrestala třeti rychlými góly. Až v poslední minutě se nám povedlo aspoň snížit, ale to už bylo pozdě.

Branka: Hagino Takuya

 

Bílá Hora - Žatec 3 :2

Poseldní zápas byl přímý souboj o 3.místo. Začali jsme ho špatně, už v 9.vtëřině jsme dostali gól. Pak jsme se probudili a už to byl náš dobrý výkon. Nejdřív Takuya vyrovnal, za 3 miinuty po parádní kličce brankáři otočil. V předposlední minutě Žatec vyrovnal na 2:2, ale hned v zápětí Takuya dokonal svůj hattrick.

Branky: Hagino Takuya 3

Získali jsme třetí místo v takto kvalitním obsazen. Dokonce nás i trenér Kladna pochválil za naší hru a my užívali čtvrtou bronzovou medaili a této halové sezoně.

Branky celkem: Hagino Takuya 6, Jeřábek, Lev

Sestava: Abassi - Lev, Hagino Tomoya, Horáček, Zicha, Jeřábek, Hagino Takuya, Fiala, Šíma, Motyčka

Tadeáš Motyčka byl vyhlášen nejlepší hráč Bílé Hory.

 

POŘADÍ

1) Kladno

2) Vikt. Žižkov

3) BÍLÁ HORA

4) Žatec

5) Příbram

6) Doksy

7) Ruzyně

 

PP