Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj Ruzyně: utrápené 3.místo

V sobotu 8. 2. jsme jeli na tunaj do asi nejbližší haly, do Ruzyně. Jeho obsazení nám napovědělo, že jsme měli udělat dobrý výsledek.

 

 

Bílá Hora - Slaný 1 : 1

 

Byl to zcela průměrný zápas, hrálo na se obě branky. Velkých šancí bylo málo. A tak první gólovka přišla až v 10. minutě a to do naší branky, když soupeř prošel naší obranou. Vyrovnání jsme se dočkali za dvě minuty zásluhou Takuyi po kličce a střele z dálky.

 

Branka: Hagino Takuya

 

 

 

 

Bílá Hora - Zlíchov 0 : 1

 

Zlíchov sem přijel jako největší favorit a všechny zápasy hrál opravdu dobře. Jenže my ze začátku měli víc ze hry. Pak ale přišel náhle gól a po něm byl už Zlíchov aktivnější. Měli jsme i štěstí, že skóre zůstalo na 0:1. Největší naši šanci měl v závěru Takuya.

 

 

 

Bílá Hora - Ruzyně 1 : 1

 

Začátek zápasu proti domácím byl doslova příšerný. Šílená holomajzna, bez pořádné přihrávky. Obrana se dlouho nemohla vzpamaovat a párkrát i hořelo. První gól dal Takuya z přímáku o tyč, co nám bylo platné, když Ruzyně po autu nd za minutu srovnala.

 

Branka: Hagino Takuya

 

 

 

Bílá Hora - Dobrovíz 1 : 0

 

Hráli jsme proti dobrovízským klukům a měl to být nejsnadnější soupeř. Uz ve 2. minutě dal gól Tadeáš po Šimonově přihrávce. Po celý zápas se hrálo na jejich půlce. Takuya pak hezky vystřelil z přímáku, pak šel sám přes celé hřiště. Pak měl šanci i Ondra. Přesto vše jsme vyhráli pouze 1:0, což je škoda, mohlo to skončit větším rozdílem.

 

Branka: Motyčka

 

 

 

SEMIFINÁLE

 

Bílá Hora - Zlíchov 0 : 2

 

Do semifinále jsme šli až ze 4. místa, a tak nás čekal opět nepříjemný Zlíchov. A nebylo to vůbec špatné. Táda se Šimonem měli slibnou šanci, obrana rovněž fungovala. Až do 11. minuty jsme drželi nerozhodný výsledek. Pak přišel propadnutý balon a po něm střla do Alexovy branky. V poslední minutě Zlíchov svou výhru ještě potvrdil.

 

 

 

 

O 3. MÍSTO

 

Bílá Hora - Ruzyně 1 : 0

 

I druhý zápas s Ruzyní byla holomajzna. Bez přímých střel na bránu. Takuya s Adamem to zkoušeli z dálky, Táda rda hodně vedle. Spasili nás dvě věci: Ruzyně ndeala penaltu a Takuyův gól o tyč zblízka, ten nám zajistil výhru a 3.místo na turnaji.

 

Branka: Hagino Takuya

 

Od tohto turnaje jsme teda čekali víc. Na to, že jsme hráli proti relativně snadným soupeřům, nebyl to nijak oslňující výkon. Příště musíme přidat a každý to ví.

 

Branky celkem: Hagino Takuya 3, Motyčka

 

Sestava: Abassi - Prim, Sahula, Lev, Hagino Tomoya, Kadlec, Horáček, Jeřábek, Hagino Takuya

 

POŘADÍ

1) Zlíchov

2) Slaný

3) BÍLÁ HORA

4) Ruzyně

5) Dobrovíz

 

PP