Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj Ruzyně: "Bylo nás pět"

V sobotu čekal mladší přípravku třetí halový turnaj. Jeli jsme do Ruzyně, kde jsme minulou zimu trénovali. Bohužel opět jsme měli problém s hráči - šešlo se nás pět, tedy jsme celý turnaj odehráli bez jediného střídání. V bráně chytal Alex.

 

Bílá Hora - Ruzyně 0 : 0

První zápas byl s domácí Ruzyní. Hráli jsme tak všelijak, fotbal byl na obě strany stejný, oba týmy byly neškodné, ani nikdo neměl nějakou významnou střelu na bránu, akorát největší okamžik byl, když Jáchym šel sám na bránu. Výsledek tohoto zápasu je zcela na místě.

 

Bílá Hora - Čakovice "B" 2 : 0

Druhý zápas jsme hráli tak, že útočníci vyli dost vysunutí, zejména Jáchym na hrotu. A vyplatilo se. Neškodného soupeře jsme zmáčkli a Jáchym se činil, celkem 7x vystřelil a až v závěrečných minutách mu to tam spadlo. Nedřív vystihl rozehrávku gólmana a poslal mu góla zpátky do bránu, potom mu přihrál Martin a Jáchym zvýšil na 2:0. Skvělá práce, všichni srdnatě bojovali a vítězství bylo zasloužené.

Branky: Košata J. 2

 

Bílá Hora - Čakovice "A" 0 : 2

Pak nás čekalo čakovické áčko, kde byli lepší hráči. Už v první minutě se soupeř dostal do vedení, ale my mu byli dobrým soupeřem. Všichni opět bojovali a jezdili. Sice v obraně někdy hořelo a druhý gól padl po rohu úplně zbytečně. Pak už to bylo horší, posledních 5 minut jsme se dost bránili, ale brankář Alex nás podržel. Je jenom škoda, že jsem se nedostali k brance soupeře.

 

Bílá Hora - Slaný 1 : 0

Slaný bylo velmi kvalitní protivník. Několikrát prověřil Alexe a my se mu jen bránili. A bránili jsme opravdu dobře, všichni se vraceli a bojovali. Zároveň jsme trpělivě čekali na svoji příležitost. Ta přišlo po faulu za půlkou. K trestňáku se postavil Alex a poslal ho hezkou střelou k tyči a poslal nás do vedení, které jsme se stěstím udrželi až do konce.

Branka: Abassi

 

Bílá Hora - Roztoky 0 : 9

V posledním zápase je už projevila naše únava. Kluci nestíhali od začátku a po 3,5 minutách prohrávali už 0:5. Sem tam se Jáchym dostal do šance a my ač naprosto hotoví jsme našli poslední síly. I za vysoké porážky nemůžu říct, že to kluci vypustili. Vložili do toho všechno.

 

Branky celkem: Košata J. 2, Abassi

 

Nakonec jsme se umístili na 4.místě. Bronz nám unikl pouze kvůli horšímu skóre. Na jednu stranu je to úzašný výsledek. Hráli jsme celý turnaj bez střídání, bylo vidět na hráčích během hry, že si potřebují odpočinout, ale to nemohli. Musím tímto pochválit za přístup a za bohovnost. Na druhou stranu konstatuji, že je to již potřetí, co se nás sešlo na turnaj málo hráču s tím, že jsme museli požádat o pomoc jinde. V mladší přípravce je celkem 12 hráčů - jak tedy možné, že se nás schází zhruba polovina? Turnaj co turnaj máme stejný problém: "Dáme to vůbec dohromady?. Poslední zápas je důkazem toho, co to udělá s naším týmem, když se jich sejde pět a musí všechno odehrát bez odpočinku - celých pět zápasů. A takhle dál to prostě nejde. Doufám tedy, že jsme si sáhli na absolutní dno a v příštích zápasech se toto již nestane a budeme se scházet ve větším počtu.

 

Sestava: Abassi - Chalupecký, Nnorom, Tůma, Košata J.

 

POŘADÍ:

1) Roztoky

2) Slaný

3) Ruzyně

4) BÍLÁ HORA

5) Čakovice "A"

6) Čakovice "B"

 

PP