Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj Kladno: Po pěkném výkonu zasloužené 3.místo

V neděli 16. 2. starší přípravka jela do své oblíbené haly, kladenské Biosky na další turnaj. Sestava byla silná, ale obsazení také.

 

 

 

Bílá Hora - Zličín 4 : 0

 

Na úvod nás čekal ten nejlehčí soupeř. Hráli jsme v naprosté pohodě, předváděli jsme hezký fotbal s góly. Jako první se trefil Ondra po Lukášově přihrávce, pak nastala velká chvíle Šimona. Nejdřív mu na gól přihrál Takuya a pak ještě v té minutě překrásným obloučkem přehodil gólmana. Na konečných 4:0 v poslední minutě po sólu upravil Takuya.

 

Branky: Sahula 2, Lev, Hagino Takuya

 

 

 

Bílá Hora - Doksy 1 : 0

 

Dalši relativně snadný soupeř, který si koledoval o větší příděl. Takových šancí, co jsme měli a spálili. Od první minuty jsme na ně vlítli a Takuya měl hned dvě příležitosti. Až v 5.minutě se trefil po Tádově rohu Dan a po tom gólu jsme polevili. A to tak, že dokonce Takuya musel zachraňovat z brankové čáry.

 

Branky: Prim

 

 

 

 

Bílá Hora - Kladno 1 : 7

 

Proti domácímu Kladnu jsme spustili jeden taktický manévr. Více jsme se zaměřovali na obranu. To nám jakž takž vycházelo do 8.minuty, než jsme dostali druhý gól. Pak jsme se úplně sesypali, domácí celek si nás rozebral a nasázel nám 5 gólů během 3 minut. Alespoň snížit se povedlo Danovi.

 

Branka: Prim

 

 

 

 

Bílá Hora - FK Příbram 2 : 0

 

Naprostá senzace. Už od začátku jsme hráli dobře a zodpovědně. Byli jsme dokonce aktivnější, z toho vytěžen první gól Takuyi. V 9.minutě Alex vyhodil dlouhý míč na Šimona, ten šel bránu, udělel kličku brankáři a vedli jsme 2:0. Ke konci Příbram měla tlak, ale nevyužila ho. A tak jsme slavili cenný skalp.

 

Branky: Hagino Takuya, Sahula

 

 

 

 

Bílá Hora - Střešovice 1 : 0

 

Tento zápas byl největší nervák. Na začátku měly Střešovice závar a my hrozili spíše z protiútoku. Až od 9. minuty jsme měli postupné útoky a vrhli všechny síly dopředu. Vyplatilo se nám to minutu před koncm Takuya z úhlu ke vzdálenější tyči nám zařídil vítězství.

 

Branka: Hagino Takuya

 

 

 

 

Bílá Hora - Most 0 : 5

 

Před zápasem jsme byli v pozici, na kterou vůbec nejsme zvyklí. Byl to doslova boj o 1. místo. Po půl minutě měl šanci Šimon, ale to bylo snad od nás jediné. Most pak začal svůj gólostroj a byl k neudržení. Přehrál nás po všech stránkách a zaslouženě vyhrál.

 

 

Dnes jsme odehráli velmi dobrý turnaj, ale vinou horšího vzájemného zápasu se před nás dostalo ještě Kladno, ale i tak, 3.místo je pro nás výborný výsledek. Mám radost i z toho, že dávali góly i ostatní střelci, nejen Takuya s Adamem.

 

Branky celkem: Hagino Takuya 3, Sahula 3, Prim 2, Lev

 

Adam Jeřábek nejlepší hráč Bílé Hory.

 

Sestava: Abassi - Hagino Tomoya, Hagino Takuya, Sahula, Jeřábek - Fiala, Šíma, Motyčka, Prim - Lev, Horáček

 

 

 

POŘADÍ

 

1) Most

2) Kladno

3) BÍLÁ HORA

4) Příbram

5) Doksy

6) Střešovice

7) Zličín

 

PP