Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj Kladno: Nešťastné poslední místo

V neděli jsme sehráli šestici zápasů v oblíbené kladenské hale. Tentokrát byl turnaj velmi dobře obsazen, ale nám chybělo hodně hráčů, tak jsme se s tím museli nějak poprat:

 

Bílá Hora - Rakovník 1 : 5

První zápas jsme začali dobře. Byli jsme lepší, problém byl pouze s finálkami. Ve 3. minutě nás poslal do vedení Adam po přímáku. Od 7. minuty se hra začala měnit a my přestali hrát. Na 1:1 jsme dostali gól po rohu od úplně volného hráče, na další jsme jim doslaova nahráli. Je škoda ztratit dobře načatý zápas tak, že si góly dáme sami. Toho zápasu byla škoda.

Branka: Jeřábek

 

Bílá Hora - Motorlet 1 : 0

Z věhlasného Motorletu jsme měli respekt. Nejen ze jména klubu, ale i z hráčů, který výškově převyšovali ty naše. Ale začátek byl nevídaný. Už po 9 vteřinách Adam z první akce dal gól. Potom ještě později šel sám na brankáře. Hráli jsme ze všech sil, obsazovali hráče a běhali s nimi. Motorlet měl v posledních minutách velký tlak, z něhož vytěžil pouze břevno. Měli jsme štěstí, ale zasloužili jsme si to, byl to náš nejlepší výkon na turnaji.

Branka: Jeřábek

 

Bílá Hora - Baník Most 1 : 5

Po Motorletu nás čekal další silný soupeř. Začátek opět nebyl špatný, drželi jsme se, ale to platilo jen do první obdržené branky. Pak jsme přestali stíhat a skóre narůstalo, za 5 minut jsme dostali 5 gólů. Až ke konce zkorogoval výsledek Tadeáš, když tečovat Adamovu střelu po přímáku.

Branka: Motyčka

 

Bílá Hora - Roudnice 2 : 5

Po dvou favoritech nás čekal poměrně schůdný soupeř, se kterým by se mělo bodovat. Jenže se nám tentokrát začátek vůbec nepovedl a dostali jsme rychlé 3 góly. Pak jsme se zvedli, dostávali jsme se i před bránu Roudnice, nejaktivnější střelec byl Tomoya. Až v 9. minutě poslal Alex dlouhou přihrávku na Adama a ten zakončil akci gólem na 1:4. Potom Adam přidal ještě jeden gól a začaly jsme být při chuti, jenže pozdě. Navíc po jedné ztrátě Roudnice zakončila výsledek na 2:5.

Branky: Jeřábek 2

 

Bílá Hora - Kladno 1 : 10

Proti Kladnu jsme nezačali špatně. sice jsme dostali v úvodu gól z dálky k tyči, ale v zápětí Táda vyrovnal. Po 5. minutě jsme ale opět nestíhali a sóly v naší brance se "rozrthl pytel". Opět, co minuta, to gól, opět nikdo nestíhal, byl to náš nejhorší výkon.

Branka: Motyčka

 

Bílá Hora - Ruzyně 1 : 2

Abychom si udrželi nějakou tu šanci na relativně dobré umístění, musley jsme bezpodmínečně porazit Ruzyni. Ale zas tak dobrý zápas to nebyl. Hráli jsme zakřiknutě, když jsme se ocitli v šanci, nedali jsme jí. Byli jsme lepší, ale jakoby nás něco svazovalo a my nebyli schopni dát víc jak jeden gól. Náš výkon korunoval vlastní gól v posledních vteřinách zápasu a ten rozhodl o našem 7. místě.

Branka: Jeřábek

 

Je to velká škoda. Měli jsme sice spoustu absencí, ale i s tím, co jsme měli, nám to prostě nevyšlo. Jedině v zápase s Motorletem. Ty slabší týmy jsme podcenili. Zbytečně moc příležitostí dávame soupeřům. góly jsme si daly sami, nemůžeme se vymlouvat ani na netaktní jednání jednoho týmu na tomto turnaji.

Branky celkem: Jeřábek 5, Motyčka 2

Sestava: Abassi - Prim, Sahula, Hagino Tom, Horáček, Fišer, Jeřábek, Motyčka

 

POŘADÍ

1) Most

2) Kladno

3) Rakovník

4) Motorlet

5) Roudnice

6) Ruzyně

7) BÍLÁ HORA

 

PP