Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj Kladno: 5.místo, ale byl to boj

V neděli jsme porvé v tomto roce vůbec vyrazili na turnaj. Copak s námi vánoční pauza udělá? V jakém budeme rozpoložení. To se vše ukázalo v hale, kam už jsme tuto zimu zavítali potřetí.

 

Bílá Hora - Vršovice 0 : 0

První zápas byl velký boj. Hrálo se ve středu hřiště, šancí na obou stranách moc nebylo. Remíza myslím byla zasloužená, Alex nás podržel dobrými zákroky.

 

Bílá Hora - Beroun 0 : 4

Na začátek si nemůžeme stěžovat. Docela nám to šlo směrem kupředu, ale to byly první dvě minuty. Po zbytek to byl náš nejhorší výjkon na turnaji. Nejdřív při nás ještě stálo štěstí, když Beroun trefil 2x tyč, pak ale udeřil a už jsme se sypali, zvláště obrana. Hráči nebyly včas na správném místě a toho soupeř využil. My dopředu pak neměli nic.

 

Bílá Hora - Střešovice 0 : 2

S tímto soupeřem se mělo vyhrát. Byly jsme jasně lepší, jen jsme měli smůlu. Prvního góla jsme dostali takovou šmudlou z dorážky. Bohužel se nám nepovedlo odpovědět. Nejpilnější byl Takuya, měl 6 šancí, ale ani jedna neskončila v brance. A když ani Adam neproměnil svou šanci, přišel druhý gól Střešovice a naše nezasloužená porážka.

 

Bílá Hora - Kročehlavy 1 : 3

Záčatek nemohl být lepší. Už po 21 vteřinách Takuya prolomil gólový půst letošního roku. Vedení netrvalo dlouho. Pak si totiž obrana dávala přednost a bylo z toho laciné vyrovnání. Pak mohl dát gól Dan, ale to byl tak všechno. Rozsypali jsme se, hra byla zase všelijaká a ty dva góly, to nebudu komentovat.

 

Branka: Hagino Takuya


Bílá Hora - Kladno 1 : 2

Na nejsilnějšho soupeře jsme šli trochu jinak než doposud. Postavili jsme tři obránce a jednoho útočníka. Vyplatilo se. Kluci plnili pokyny, dobře bránili a i dopředu to nebylo špatné. Párkrát to zkoušel Takuya a jednou se mu povaedllo obejít vyběhnuvšího gólmana a dal do prázný brány na 1:1. Jenže pak nás Kladno vyškolilo v podobě kombinace zakončené přihrávkou patičkou a následným gólem. Škoda, byl to nejlepší zápas na turnaji.

Branka: Hagino Takuya

 

Bílá Hora - Doksy 2 : 1

Náš neoblíbený soupeř, tentokrát jsme opět museli vyhrát a povedlo se. První gól dal Adam ve 2.minutě po samostatné akci. A za 2 minuty Adam přihrál před bránu Takuyovi a bylo to 2:0. Ččím tento zápas byl vyjímečný, byl počtem našich trefených tyčí. Takuya ji trefil 2x, pak ještě Adam a Šimon. Jen tak mimochodem, naposledy proti Doksům jsme také trefili 4 tyče (Takuya 3x, Adam 1x). Snížení v poslední minutě nic neznamenalo, my jsme vyhráli a vybojovali si konečné 5.místo.

Branky: Hagino Takuya, Jeřábek

Matěj Kadlec byl vyhlášen našim nejlepším hráčem.

Branky celkem: Hagino Takuya 3, Jeřábek

Sestava:  Abassi - Prim, Sahula, Lev, Hagino Tomoya, Kadlec, Horáček, Zicha (3 z.), Jeřábek, Hagino Takuya, Fiala, Šíma

 

POŘADÍ

1) Kladno

2) Beroun

3) Střešovice

4) Kročehlavy

5) BÍLÁ HORA

6) Doksy

7) Vršovice

 

PP