Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj Kladno: 4.místo v dobré konkurenci

V neděli starší přípravka hrála turnaj na Kladně a chyběli nám Ondra, Jenda, Tomoya a Matěj. Naopak hrál po dlouhé době Tadeáš. I tak jsme si dokázali poradit a turnajem až na dva zápasy slušně projet.

 

Bílá Hora - Buštěhrad 2 : 0

První zpas jsme to neměli jednoduchý. Soupeř nás přestřílel, Alex podržel, ale ten kdo dával góly, byl Takuya. nejdřív  ve 3. minutě se trefil z dálky do šibenice a potom v 7.min šel na brankáře a sólo se štěstím proměnil.

Branky: Hagino Tak. 2


Bílá Hora - Zličín 6 : 0

Tento zápas pro nás skončil tím nejlepším výsledkem vůbec na kladenských turnajích. Byli jsme jasně lepší a zastříleli jsme si. Předváděli jsme pohledný fotbal. Nejdřív Šimon přihrál Adamovi, apk Dan vystihl rozehrávku soupeře. V 9. minutě Šimon z dorážky dal třetí gól, za minutu Takuya šel sám na bránu a zvýšil a nejhezčí branku dal Kuba Fiala z dálky. Konečnou podobu výsledku dal Takuya po rohu.

Branky: Hagino Tak. 2, Jeřábek, Prim, Sahula, Fiala

 

Bílá Hora - Kladno 1 : 5

Proti domácímu celku jsme příliš šancí neměli. Už pom 2 minutách to bylo 0:2. Přesto jsme se drželi.  V 7. minutě po nádherné akci Takuya našel Adama a ten nám dal jakousi naději. Ta ovšem rychle skončila v dalších minutách jsme si zbytečně nechali dát 3 góly - obrana moc nebránila - tohle se nesmí stávat a už vůbec ne proti soupeři typu Kladno!!!

Branka: Jeřábek0


Bílá Hora - 1.FK Příbram 0 :7

Proti tomuto "prvoligovému" soupeři jsme hráli vůbec poprvé a musím uznat - jasně nejlepší na celém turnaji. Sice jsme hráli na tři obránce, ale dost chaoticky a soupeř to uměl trestat. Většinu gólů jsme dostali do otevřené obrany nebo po absolutní nedůslednosti. Škoda, soupeř byl kvalitní, ale výsledek pro nás je moc vysoký.


Bílá Hora - Střešovice 3 : 0

Aby tento turnaj neskončil ostudou, museli jsme porazit Střešovice. V prvních minutách se nám moc nedařilo. Až ve 4. minutě Adamovu střelu dorazil Takuya a za 3 minuty šel tentýž hráž sólo a dal ho hezky pod břevno. To nás nakoplo a začali jsme pořádně hrátSkóre uzavřel v poslední minutě Tadeáš.

Branky: Hagino Tak. 2, Motyčka


Bílá Hora - Beroun 0 : 1

Mohli jsme ještě pomýšlet na medaili. To bychom museli porazit Beroun. Byl to vyrovnaný bojovný zápas. Rozhodla jediná branka, byla to taková šmudla. Šance jsme měli, ale také smůlu. Prostě nám poslední zápasy nejdou a musíme na tom zapracovat.

 

Na turnaji jsme podali dobrý výkon, kluci si zahráli i proti Příbrami, která má jednu z nejlepších mládeží v Čechách. Líbilo se mi, že jsme dávali dost gólů, ale bylo i dost střelců (nejen Takuya s Adamem). Jen tak dál a pokračovat v tom.

Náš nejlepší hráč byl Alex.

 

Sestava: Abassi - Horáček, Hagino Tak. - Sahula, Jeřábek   -   Šíma, Fiala - Prim, Motyčka

 

POŘADÍ

1) Kladno

2) Příbram

3) Beroun

4) BÍLÁ HORA

5) Buštěhrad

6) Střešovice

7) Zličín

 

PP