Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj Dobrovíz: 8. místo na úvod sezony

V neděli 1. 9. jsme poprvé v této sezoně jeli na turnaj. Byl pro starší přípravku a obsazení bylo docela slušné. Hrálo se každý s každým 5+1 a nejtěžšího soupeře jsme dostali hned na začátek.

 

Bílá Hora - Sparta 0 : 3

Koho jiného jsme si mohli přát? Hráli jsme proti nejslavnějšímu českému klubu, který přijel s ročníkem 2004 a pár hráčů měl i 2005. A nehráli jsme vůbec špatně. Dá se říct, že to byl náš nejlepší zápas na turnaji. Sice jsme hned na začátku dostali tři góly, ale pak i my se dostávali před bránu. Dan Prim mohl dát i gól.


Bílá Hora - Neratovice 1 : 3

V druhém zápase se nám dařilo pouze první minutu. Už v 9. vteřině Dan dal první gól, ale to bylo z naší strany vše. Nic se nám nedařilo, soupeřovi také ne, góly dával z přečíslení.

Branka: Prim

 

Bílá Hora - Neratovice 0 : 6

Jak jsme dobře začali, tak toto byl úplný opak. Obrana hořela, nikdo nebojoval, góly jsme dostávali po nedůrazu a od volných hráčů. Snad jednou jsme se dostali před bránu, ale to bylo tak vše.

 

Bílá Hora - Mělník 2 : 2

Proti Mělníku jsme začali dobře. Už v 1. minutě Takuya otevřel skóre a to nám pomohlo. Hráli jsme vyrovnanou partii, převážně ve středu hřiště. Pak sice soupeř otočil, ale my měli štěstí, v poslední minutě Takuya srovnal na 2:2

Branky: Takuya 2

 

Bílá Hora - Střešovice 2 : 2

Jestli jsme chtěli pomýšlet na umístění někde veprostřed, museli jsme porazit našeho rivala z Prahy 6. Ale co se stalo, ve 3. minutě jsme inkasovali první gól po chybě ve středu hřiště. Na nohy nás postavila penalta proměněná Takuyou. Pak jsme začali hrát, což nám přineslo vedení. Dan přešel sólem půlku hřiště a bylo to 2:1 pro nás. Střešovice vyrovnaly až v samotném závěru. Škoda, měli jsme vyhrát.

Branky: Takuya, Prim

 

Bílá Hora - Kladno 1 : 2

 Tento zápas by se dal rozdělit na dvě části. Od 1. do 6. minuty bída, od 6. do 12. minuty smůla. V první polovině nás Kladno přehrávalo a přestřílelo. Dali jsme si dva polovlastní góly. Potom v 6. minutě Takuya unikl směrem k bráně a snížil na 1:2. Od té doby jsme začali hrát my a měli jsme i velké šance, které jsme nevyužili. Měli jsme opravdu smůlu a ještě jsme přišli o Dana, který byl kopnut do hlavy.

 Branka: Takuya

 

 Bílá Hora - FC Chomutov 0 : 4

 Proti třetiligovému Chomutovu to byla opět bída. Soupeř si s námi dělal co chtěl a hned na začátek nám dal tři góly.  Celý zápas jsme se jen bránili a někdy jsme i pozorovali kombinujícího soupeře. Trochu hrát jsme začali až ke konci, ale k bráně jsme se vůbec nedostali. Jedinou střelu po rohu vyslal náš nováček Jarda.


Bílá Hora - Loko Chomutov 2 : 2

Druhý tým z Chomutova byl asi nejhratelnější. Tento zápas jsme měli vyhrát. Přispíval tomu Takuya. Nejdřív zakončil sólový únik, pak po samiostané akci, kdy vybojoval míč, zvýšil na 2:0. Ke konci jsme ale polevili a soupeř to potrestal vyrovnáním v poslední minutě na 2:2.

Branky: Takuya 2

 

Tak jsme v konečném hodnocení skončili 8. z 9. Měli jsme dobré momenty, dokonce jsme měli na to udělat víc bodů, ale měli jsme smůlu. Pak přišly zápasy, ve kterých jsme nic moc nepředvedli. Možná je to tím, že kluci nejsou ještě moc rozehraní a věřím, že to příště bude lepší.

Nejlepší hráč Bílé Hory: Takuya Hagino

Branky celkem: Takuya 6, Prim 2

Sestava:  Žrout - Zicha, Šíma - Fiala - Abassi, Prim  -  Horáček,  Takuya - Tomoya - Jeřábek, Kadlec (Kment, Lev)

 

POŘADÍ

1) SPARTA

2) NERATOVICE "1"

3) KLADNO

4) NERATOVICE "2"

5) FC CHOMUTOV

6) MĚLNÍK

7) LOKO CHOMUTOV

8) BÍLÁ HORA

9) STŘEŠOVICE

 

PP