Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj Chýně: ubojované 3.místo

 

V neděli 10.11. jsme zahájili halovou sezonu úvodním turnajem v Chýni. Byli jsme v téměř kompletní sestavě až Takuyu, Jendu a Dana - tedy tři stěžejní pilíře našehu kádru.

 

Bílá Hora - Rudná 1 : 0

Již od začátku to byla taková nijaká hra. Nikdo nehrál nějak dobře, ale pak z ničeho nic Ondrova tečovaná střela skončila v bráně a dal svůj třetí gól v tomto měsíci. Pak jsme měli veliké štěstí, protože Rudná zahazovala šance, trefili nám dvě tyče a jedno břevno. Vyznamenal se také Alex v bráně. V tomto zápase jsme hodně bojovali a za to jsem si to vítězství zasloužili.

Branka: Lev

 

Bílá Hora - Ruzyně 0 : 3

Ze začátku se zdálo, že v bojovném výkonu budeme pokračovat a že k tomu přidáme nějaký ten gól. Nebyli jsme vůbec daleko, Adam trefil tyč. Bohužel to byla jediná opravdu velká šance. Pak jsme přestali hrát a během pěti jsme dostali tři góly (2 náhoďáky, třetí po rohu). Pak jsme hráli naprosto šíleně. Nepřhráli si, nedostali se k bráně a když stříleli, tak velmi slabě.

 

 

Bílá Hora - Hostivice 0 : 7

Hostivický tým přijel se třemi hráči Aritmy a to bylo znám. První gól jsme dostali po pár vteřinách po rozehrávce, ve 4. minutě to bylo už 0:4. My neměli nic, neběhali jsme a první střelu vyslal Šimon až v 11. minutě. O něco líp jsme hráli až v posledních 3 minutách.

 

 

Bílá Hora - Chýně 2 : 0

Proti domácí Chýni jsme museli vyhrát, abychom postoupili ze skupiny do semifinále. První gól dal Šimon už ve 3. minutě, ale pak to byl přímo koncert neproměněných gólovek. Trápili jsme se neskutečně, pálili jsme jednu střelu za druhou a uklidnil nás až Adam ve 13. minutě druhým gólem. Takovému soupeři jsme mohli dát mnohem více gólů, vystřelili jsme celkem 25x, ale z toho jenom 2 góly.

 

Branky: Sahula, Jeřábek

 

 SEMIFINÁLE

 Bílá Hora - Hostivice 0 : 4

 V semifinále jsme narazili na první Hostivice, se kterými jsme prohráli 0:7. A šaptně to vypadalo i teď. Během minuty jsme dostali 3 góly a pokračovali ve špatném výkonu i nadále. Zlepšení nastalo až po 10. minutě, kdy jsme si i přihráli, ale soupeř nám ani nedivolil vystřelit. Navíc ke konci jsme si dali vlastního a porážka 0:4  nás katapultovala do boje o 3. místo.

 

O 3. MÍSTO

 

 Bílá Hora - Ruzyně 2 : 0

 Poslední zápas turnaje byl náš nejlepší. Hráli jsme úplně jinak, a hráli jsme s Ruzyni mnohem lépe a trepělivěji než ve skupině. Měli jsme také smůlu, Kuba trefil tyč prázdné branky. V 7. minutě nás velmi šťastným gólem po rohu Kuba poslal do vedení. Pak jsme měli i další šance. Na 2:0 zvýšil Adam střelou k tyči, když šel sám na bránu a tímto nás zachránil od velké potupy.

 Branky: Fiala, Jeřábek

 

 Na tomto turnaji se ukázalo, jak jsou pro nás důležití Takuya, Jenda a Dan. Kdyby tito hráči nechyběli, minimálně by to bylo 2.místo a mnohem lepší hra. Ale kluci se musí učit hrát i bez nich, což je problém. Někteří podali velmi dobrý výkon, u jiných to bylo horší. Je třeba pracovat na koncovce, z 50 celkových střel každá 10. byl gól, což je tristní. Každý z hráčů by si měl říct, že do všech zápasů půjde naplno a se srdcem. Poslední zápas to ukázal, že to jde.Tak se snažte a uvidíte, že to příště bude lepší.

Musím nejvíce pochválit Alexe, který výborně odchytal celý turnaj, chytil i několik jistých gólů. Zasloženě se stal nejlepším brankářem.

Branky celkem: Jeřábek 2, Lev, Sahula, Fiala

 

 Sestava: Abassi - Sahula, Lev, Kadlec, Horáček, Jeřábek, Fiala, Žrout, Šíma

 

 

 POŘADÍ

 1) Hostivice

2) Rudná

3) Bílá Hora

 4) Ruzyně

 5) Chýně

 

 

PP