Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj Chýně: Sice poslední místo, ale skělý výkon

19. 12. 2013

V neděli 15.12. byla mladší přípravka přihlášena na turnaj do Chýně. Před ním se stala hotová katastrofa: přijal jsem celkem sedm!!!!!!! omluvenek. Tuto šlamastiku jsem musel řešit tak, že jsem povolal hráče, kteří toho za nás moc neodkopali. Ale dopadlo to dobře, sešlo se nás šest, měli jsme jednoho na střídání. Svůj první turnaj odehráli: Pepa Pešek, John Nnorom a Max Pavel.

 

Bílá Hora - Červený Újezd 2 : 6

V prvním zápase bylo znát, že jsme nerozehraní. Jediný, kdo se dostával k bráně soupeře, byl Tůma, jinak jsem se bránili, zvykali si na sebe, ale včas jsme zabrali a v závěru snížili z 0:6 na 2:6. Celý zápas rozhodl jediný hráč Újeza, který byl "někde jinde" než ostatní.

Branky: Tůma, Kadlec

 

Bílá Hora - Ruzyně 2 : 7

Ač tomu výsledek neodpovídá, hráli jsme lépe než první zápas. První gól dal Kuba po rohu. Pak sice soupeř otočil, ale Kuba s přispěním protihráče vyroval na 2:2 Teprve ve druhé půli to tam začalo padat, ke konci to v obraně hořelo a je škoda takové vysoké porážky.

Branky: Tůma 2

 

Bílá Hora - Hostivice 2 : 3

Třetí zápas byl náš nejlepšíHostivice jsme přehrávali, měli jsme několik tutovek a hlavně smůluDlouho jsme drželi výsledek 0:0 a až v 8.minutě jsme poprvé inkasovali. 0:2 to bylo v 15.minutě, ale v zápětí Jarda trefil břevno. Až v 16. minutě nás vysvobodil Matěj, který hned na to vyrovanl na 2:2. Ale v poslední minutě jsme dostali nešťastný gól a zcela nezaslouženě prohráli.

Branky: Kadlec, Kment

 

Bílá Hora - Chýně 2 : 5

Poslední zápas byl o postup do semifinále proti domácímu účastníkovi. Museli jsme vyhrát. Začátek byl dobrý, do šance se dostali Kuba s Matějem. V zápětí jsme ale dostali první gól. Netrvalo dlouho a Matěj vyrovnal na 1:1. Pak nás ale zmrazili dva slepené góly a kluci si přestali věřit a už tak dobře nehráli. Ale snažili se. Kuba se ocitl sám před bránou a přestřelil. Tak to začalo zase padat do naší brány, ale Matěj snížil alespoň na 2:5

Branky: Kadlec 2

 

Žádný zápas jsme nevyhráli a tak pro nás zbylo poslední páté místo.  Musím ale všechny zúčastněné pochválit za to jednak, že vůbec dorazili a zachránili nás od velké ostudy a pak za to jak všichni bojovali a hráli nad svoje možnosti. Jen tak dál a doufám, že příště se nás sejde podstatně víc, protože, kdyby se tolik kluků neomlovalo, mohli jsme být minimálně ve finále. Škoda, příště bych si představoval mnohem VĚTŠÍ ÚČAST při fotbalový akcí Bílé Hory!!!

Branky celkem: Kadlec 4, Tůma 3, Kment

Sestava: Kadlec, Nnorom, Kment, Tůma, Pešek, Pavel

 

POŘADÍ

1) Ruzyně

2) Chýně

3) Hostivice

4)Červený Újezd

5) BÍLÁ HORA

 

PP