Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj Chýně: První letošní zlato!!!

Dnes jsme se zúčastnili posledního halového turnaje v zimní sezoně v Chýni. Hráli tu hráči, kteří včera nastoupili v Ruzyni a někteří po dlouhé době hráli.

 

Bílá Hora - Chýně 10 : 0

V prvním zápase jsme nastoupili proti domácím. Hned od prvních minut bylo jasné, kdo vyhraje. Skóre postupem času narůstalo, protivníkovi jsme nedali šanci, i když pár střeleckých pokusů měl.

Branky: Jeřábek 7, Zicha 2, Šíma

 

Bílá Hora - Ruzyně 1 : 4

Ruzyni jsme chtěli oplatit včerejší porážku. Bohužel se to nepovedlo. Ruzyně hrála efektivně, napadala a my dělali zbytečné chyby a dostali jsme za to čtyři branky.

Branka: Kadlec

 

Bílá Hora - Řepy 3 : 3

Velmi nervózní zápas plný něpřesností. Jéňa se sice hned v úvodu trefil z přímáku, ale potom jsme dostali dva góly a pak už jsme jen dotahovali. Řepy střílely hodně z dálky, jinak naší branku neohrozily. V šechny góly padly v prvním poločace, v druhém se už nic moc zajiímavého nestalo.

Branky: Zicha 2, Jeřábek

 

Bílá Hora - Červený Újezd 2 : 1

Poslední zápas jsme museli nutně vyhrát, abychom udrželi 3.místo ve skupině. A nevyvíjelo se to pro nás ze začátku dobře. Hráče Újezdu jsme jsme do ničeho sice nepustili, ale na naše kluky padla střelecká nemohoucnost. Adam spálil velkou šanci, Matěj trefil tyč. A navíc hned na začátku druhého poločasu jsme dostali gól, který nám dal úplně volný, neobsazený hráč. Až v posledních minutách jsme se zvedli. Jéňa poslal z úhlu stelu k tyči a vyrovanal. Vítězný gól dal po rohu sváteční střelec Honza Veverka. Velice jsme si tak oddychli.

Branky: Zicha, Veverka

 

SEMIFINÁLE

Bílá Hora - Ruzyně 6 : 3

Druhý souboj s naším největším rivalem nezačal pro nás vůbec dobře. Stačili úvodních pár desítek vteřin a už jsme prohrávali 0:2. Ale dokázali jsme se z toho rychle dostat. Nejdřív Jéňa z rohu snížil, pak Adam z dálky srovnal. Druhý poločas byl výrazně lepší a to rozhodlo. Nejřív Matěj otočil a pak Jéňa přidal čtvrtý gól. Pak Ruzyně ještě zápas zdramatizovala, ale definitivní podobu výsledku dal Adam dvěma góly.

Branky: Jeřábek 3, Zicha 2, Kadlec

 

FINÁLE

Bílá hora - Červený Újezd 2 : 1

Finále jsme hráli s největším překvapením. A byl to velmi podobný zápas jako ve skupině. Také jsme dostali nejdřívě góla a otáčeli jsme to až v psledních minutách a zvládli jsme to úspěšně. Zkrátka máme Adama a ten měl dnes střeleckou formu.

Branky: Jeřábek 2

 

Chtěl bych tímto poděkovat všem klukům, kteří podávali na turnaji výboborné výkony, všichni skutečně makali i ti, kteří nemají takovou výkonnost. Všichni odehráli nad svoje možnosti a doufám, že jim to vydrží co nejdéle a budou se všichni nadále zlepšovat. Adam Jeřábek se stal nejlepším střelcem.

Branky celkem: Jeřábek 13, Zicha 7, Kadlec 2, Šíma, Veverka

Sestava: Kusala - Veverka, Šíma - Jeřábek, Zicha - Košata, Kadlec, Krejčí, Tůma

 

 POŘADÍ

 1) Bílá Hora

 2) Červený Újezd

3) Řepy

4) Ruzyně

5) Chýně

 

PP