Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj Chýně: 3.místo po vlažném výkonu

Poslední halový turnaj jsme zahráli v Chýni. Obsazeni nebylo takové, jako na Kladně, takže každý očekával umístění do 2. místa. Nebylo to ovšem tak jednoduché. Už jen proto, že nám chyběl nejlepší střelec Takuya, Matěj a i další.

 

 

 

Bílá Hora - Ruzyně 2 : 2

 

Na úvod zápas s rivalem, který byl k poražení už od začátku. V 1.minutě otevřel skóre Táda a další góly mohly následovat. Ale ani Fialka, ani Jenda gól nedali a to každou minutu byla naše gólovka. První ruzyňská střela přišla až v 8.minutě. Od té doby jsme začali vyrábět zbytečné rohy a pouštěli Ruzyni před bránu. Ve 13.minutě byl v velké šanci Ondra a promarnil jí. A tak z protiútoku přišlo vyrovnání. Za dvě minuty Táda dal druhý gól, ale o vedení jsme přišli v poslední minutě gólem z přímáku.

 

Branky: Motyčka

 

 

 

 

Bílá Hora - Hostivice 1 : 3

 

Druhý zápas jsme sehráli velmi špatně. První inkasovaný gól už po 7 vteřinách. Ve 4.minutě Jenda hezkým volejem sice vyrovnal, ale to byl jeden z mála pohledných momentů naší hry. Měli jsme spoustu práce s útokem Hostivic, ale i štěstí, že skóre nebylo vyšší. Hrálo s bez bojovnosti, naši všude druzí, blbé góly.

 

Branka: Zicha

 

 

 

 

Bílá Hora - Chýně 3 : 2

 

Takový výsledek proti Chýni nikdo nečekal. Začátek velmi špatný, hodně podceněný. A hlavně plno spálených šancí. První gól dal Jenda až v 9.minutê a potom hned další s přispěním domácího hráče. Ve 14.minutě dal Táda třetí gól a zdálo se být rozhodnuto. Jenže pak jsme úplně přestali hrát ještě se klepali o výsledek. Vyhráli jsme, ale po velmi bídném výkonu.

 

Branky: Zicha 2, Motyčka

 

 

 

 

Bílá Hora - Lochkov 2 : 2

 

Ve výkonu z posledních zápasech jsme bohužel pokračovali. Všude podě na balonu, hra plná nepřesností. Ale v 6.minutě Šimon vystřelil z úhlu a sťřelá propadla pod brankářem. Pak mohl zvýšit Adam, ale trefil břevno. V 16.minutě přišlo vyrovnáni a ještě v té samé Lochkov otočil. Nakonec pak ještě Adam vybojoval míč a střelou k tyči srovnal na 2:2.

 

Branky: Sahula, Jeřábek

 

 

 

 

SEMIFINÁLE

 

Bílá Hora - Ruzyně 1 : 2

 

V souboji o finále jsme narazlil na Ruzyni. Ani v tomto zápase neskončilo naše trápení. Brzy jsme prohrávali a hrála se spíše překopávaná brankářů. A Alex nás musel podržet důležitými zákroky. V 9.minutě vyrovnal gólem o tyč. Bohužel se opakoval stejný scénář jako v posledním vzájemném zápase. Předposlední minuta, střela z přímáku a rozhodující gól pro Ruzyni.

 

Branka: Zicha

 

 

 

 

O 3.MÍSTO

 

 

Bílá Hora - Lochkov 5 : 1

 

Odjet z Chýně bez medaile by byla pořádná ostuda. Tak jsme museli zabrat. Ale začátek opět utrápený, pouze jsme marně dobývali branku. V 7. minutě z ničeho nic Lochkov vystřelil a dal gól. Až v druhé půlce zápasu přišel náš velký koncert. Alex vykopával a jeho výkop si srazil soupeřův hráč do vlastní branky. Za minutu Alex udělal úplně to samé a opět se mu to se štěstím povedlo. Pak přišla chvíle Jendy a pátý gól přidal ranou pod břevno. Tak jsme si to trápení vynahradili v posledním zápase, kdy jsme si pořádně zastříleli.

 

Branky: Abassi 2, Zicha 2, Motyčka

 

Branky celkem: Zicha 6, Motyčka 4, Abassi 2, Sahula, Jeřábek

 

Sestava: Abassi - Fiala, Šíma, Motyčka, Sahula - Zicha, Lev, Jeřábek

 

POŘADÍ

1) Hostivice

2) Ruzyně

3) BÍLÁ HORA

4) Lochkov

5) Chýně

 

PP