Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj Bílá Hora: historický bronz pro mladší přípravku

Dne 8. 5. sehrála mladší přípravka svůj domácí turnaj na Bílé Hoře. S obsazením byly problémy ještě v posledních, ale nakonec se zúčastnilo 2x Kladno, 2x Aritma a Troja. Hrálo se 1x 15 minut každý s každým.

 

Bílá Hora - Aritma modrá 3 : 5

 

První zápas byl naprosto vyrovnaný. Ve 2.minutě se Aritma dostala do vedení a pak ještě trefila tyč. Pak přišel první obrat. Ondra nejdřív vyrovnal a pak z přímáku nám zařídil vedení. Hned za minutu po autu Aritma vyrovnala a za další dvě to bylo 2:3. Pak Ondra vybojoval míč a svou akci zakončil na 3:3. Škoda jen toho konce, kdy jsme dostali dva góly, jinak to byl pěkný zápas.

 

Branky: Lev 3

 

 

 

Bílá Hora - Kladno bílá 1 : 9

 

Kladno na nás mělo velký nástup a během tří minut nám dalo 5 gólů. Až pak se Matějovi povedlo snížit, ale to bylo všechno, ještě jednou vystřelil Honza Hudec. Jinak jsme si neškrtli, ale aspoň jsme nedostali desítku.

 

Branka: Kadlec

 

 

 

Bílá Hora - Kladno modrá 0 : 10

 

Úplně stejný zápas jako předchozí s tím rozdílem, že jsme tu desítku dostali a žádný gól nedali. Ale do stavu 0:5 jsme se ještě dostali, pak už to byl jeden útok za druhým.

 

 

Bílá Hora - Aritma bílá 6 : 1

 

Proti Aritmě jsme si potřebovali spravit chuť, i když oni také dostali pořádně naloženo od Kladna. Ale už ve 2. minutě dal první gól Honza Hudec. Zápas jsme jasně ovládli, na 2:0 dal Kuba Tůma po zemi k tyči. V 9.minutě Aritma z jediné střely snížila a pak už to byla od nás exhibice. Ondra dal hattrick a ještě jeden přidal Kuba. Velmi důležitá výhra.

 

Branky: Lev 3, Tůma 2, Hudec

 

 

 

Bílá Hora - Troja 4 : 2

 

Poslední zápas byl přímým soubojem o 3. místo. Tento zápas patřil zejména útočníkovi Kubovi Tůmovi, který dal všechny 4 góly a má velký podíl na bronzové medaili - vůbec první u mladší přípravky.

 

Branky: Tůma 4

 

 

Sestava: Papík - Chalupecký, Peichl, Fišer, Hanzl, Lev, Tům, Najbrt, Kadlec, Hudec

 

Branky celkem: Lev 6, Tůma 6, Kadlec, Hudec

 

 

 

POŘADÍ

 

1) Kladno bílá

2) Kladno modrá

3) Bílá Hora

4) Aritma bílá

5) Troja

6) Aritma modrá

 

 

 

PP