Jdi na obsah Jdi na menu
 


SPŘ - Turnaj Kladno: Příště to musí být lepší!

V neděli 8.12. jsme se zúčastnili turnaje v Kladně. Hrál se v pěkné hale s velými brankami. Ještě několikrát tam přes zimu pojedeme. Soupeři byli hratelní, záleželo tedy jen na nás. Hrálo se 4+1, 14 minut.

 

Bílá Hora - Vršovice 3 : 3

První soupeř byl jeden z těch lehčích. Bohužel kvůli nedisciplinovanosti obrany jsme po 10 minutách prohrávali 0:3. Až v posledních 3 minutách jsme zabrali a výsledek srovnali na 3:3.

Branky: Hagino Tak 2, Zicha

 

Bílá Hora - Mělník 0 :5

Mělník nebyl o moc lepší jak Vršovice. Tady rozhodla 10.vteřina a gól do naší branky. Jediný, kdo nás držel, byl Alex, jinak to byla bída. Dostávali jsme góly úplně nesmyslně, zkrátka jsme se za celý zápas nedokázali probrat.

 

Bílá Hora - Most "2" 0 : 9

Tak to byl snad ještě horší zápas než s Mělníkem. Góly po neuvěřitelných chybách, spadlo tam skoro vše, co Most měl. Jerdiný, kdo nějak se snažil střílet byl Takuya.

 

Bílá Hora - Most "1" 1 : 5

V první minutě to vypadalo dobře. Takuya přihrál Danovi a ten dal první gól. Jnže to bylo všechno. Výkon sice o něco lepší, ale stejně, góly opět zbytečné. Jak může hráč projít celou obranou???

Branka: Prim

 

Bílá Hora - Kladno 0 : 8

Netřeba komentovat, výkon podobný tomu proti Mostu "2".

 

Bílá Hora - Doksy 3 : 3

Doksy byly snad nejslabší tým na celém turnaji. Doposud vstřelili dva góly a vše prohráli. Za určitých okolností jsme my mohli být i pátí. Ovšem co se nestalo, nevlítli jsme na ně, naopak. Po 5 minutách to bylo 0:2. Až v 9. minutě Takuya snížil, ale v zápětí přišel vlastňák. V posledních minutách se děly věci. Hráli jsme bez brnkáře. Čtvři hráči šli sami na bránu, ale Takuya ani Dan nedali. Pak Takuya snížil a v zápětí s Danem trefili břevno. Neskutečné drama vyvrcholili v posledních vteřinách, když byl jéňa ve správný čas na správném místě a vyrovnal na 3:3, což nám zaručilo předposlední 6.místo.

Branky: Hagino Tak 2, Zicha

 

Jediné, co je třeba vyzdvihnout je, že kluci, ač prohrávali s Vršovicemi a Doksy, se nevzdali a silou vůle neprohráli. Dále velmi dobrý výkon Alexe v bráně a stal se našim nejlepším hráčem turnaje.

Branky celkem: Hagino Tak 4. Zicha 2, Prim

 

Sestava: Abassi - Prim, Sahula, Lev, Hagino Tom, Kadlec, Horáček, Zicha, Jeřábek, Hagino Tak, Fiala, Šíma

 

POŘADÍ

1)  Kladno

2) Most "2"

3) Mělník

4) Most "1"

5) Vršovice

6) BÍLÁ HORA

7) Doksy

 

PP