Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přátelské zápasy s Trojou: obě přípravky vyhrály

V úterý 26. listopadu se na bělohorské umělce vůbec poprvé konal zápas. A hned dva. Na tuto příležitost jsme si přizvali Troju, která přivezla s sebou obě přípravky a tak jsme si proti nim zahráli. Oba zápasy se hráli 3x15 minut.

 

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

 

Bílá Hora - Troja 17 : 9

Mladší příprvka hrála zápas po měsíci. Chyběli Martin, Pepa, Max a Tonda. Svůj první zápas odehrál John Nnorom - nezahrál špatně.

Již od začátku byl zápas v naší režii. Byli jsme hodně aktivní a hlavně při chuti. První třetinu jsme zahráli velmi dobře a vyhráli 5:1. V prostřední části se naše hra o něco zhoršila, začal se tvořit chumel, bylo málo přihrávek. Byla to zároveň one man show Kuby Tůmy, který nastřílel svůj první hattrick. Famózní. Třetí třetí také nabídla gólové hody a "dostihy" mezi Tomoyou a Jáchymem.

Všichni kluci hráli vysoce nadprůměrně a hlavně v pohodě. Troji nedali šanci a zaslouženě ji porazili takovým rozdílem.

 

Branky: Hagino Tom. 6, Košata J. 6, Tůma 3, Lev, Veverka

Sestava: Lev, Košata Š., Košata J., Hagino Tom., Doseděl, Nnorom, Tůma, Veverka, Kment

 

 

 

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

 

Bílá Hora - Troja 7 : 6

Na zápas starší přípravky dorazil i brácha Fandy Doseděla Jenda (2003), hraje za mladší žáky pod tr. Vondroušem. A byl vítanou posilou. Naopak chyběl Jenda Zicha, Dan a Šíma.

Zápas byl o poznání vyrovnanější než hrála mladší přípravka. Šance byly na obou stranách, občas to u nás skřípalo v obraně. Ale i tak kluci se snažili a odehráli pěkný zápas s dobrým soupeřem. Nejvíce překvapil Zbyněk, který se zápas od zápasu zlepšuje a dnes to potvrdil i svým prvním gólem. Jenda Doseděl dal za nás hned hattrick.

Branky: Hagino Tak. 3, Doseděl J. 3, Žrout

Sestava: Abassi - Kment, Lev, Hagino Tom., Kadlec, Horáček, Jeřábek, Hagino Tak., Fiala, Žrout, Doseděl J.

 

 

PP